JADBERG Design

Nákrčník Večernice-Neck Warmer

Code: 1262201

Popis produktu:

Náš zateplený nákrčník Vám bude skvěle slušet a navíc zahřeje. Je vyrobený z funkčního a elastického materiálu, má autorský design a je super skladný a univerzálně použitelný. Je to kamarád do zimy.
Cena za kus 23.99 € incl. VAT

Poznámky:

Nákrčník Večernice-Neck Warmer

Product description

Náš zateplený nákrčník Vám bude skvěle slušet a navíc zahřeje. Je vyrobený z funkčního a elastického materiálu, má autorský design a je super skladný a univerzálně použitelný. Je to kamarád do zimy.

Náš zateplený nákrčník Vám bude skvěle slušet a navíc zahřeje. Je vyrobený z funkčního a elastického materiálu, má autorský design a je super skladný a univerzálně použitelný. Je to kamarád do zimy. Product code: 1262201
read more
Availability: On stock Size: univerzální
  23,99incl. VAT
piece

Zateplený nákrčník Večernice je nutností v chladných dnech. Chrání odhalený krk a udržuje nás v teple před zimou a ofouknutím. Vyrábíme jej z počesaného a vysoce funkčního elastického materiálu. Autorský design, skladnost a snadné a univerzální použití z něj dělají spolehlivého společníka. Výborný na sport, procházky do přírody, turistiku, podzimní a zimní výšlapy a klidně i do města. 

  • Chrání před ofouknutím a zimou.
  • Super skladný a univerzálně použitelný na sport, procházky či do města
  • Hřejivý, funkční a nekrčivý materiál v rychleschnoucím provedení
  • Odolný větru a vhodný i pod čepici nebo přilbu
  • Kombinovatelný s našimi dalšími kolekcemi
  • Autorský a nepřehlédnutelný design, vyrobené v naší dílně na Moravě
  • Mnoho dalších využití dle nálady a kreativity

Vhodný jako šátek, rouška, nákrčník, čelenka, čepice, potítko atd. Díky svým parametrům je vhodný i pod čepici, lyžařskou či cyklistickou přilbu apod. Je lehký a skladný, snadno se složí, nekrčí se a v případě potřeby je vždy po ruce a rychle se nasadí. Tento typ nákrčníku je spíše vhodný pro chladnější období. Univerzální velikost vhodná pro všechny. UV Ochrana SPF40+, vysoká prodyšnost a funkčnost. Rozměr v položeném (nenapnutém stavu): 39 cm (výška) x 25 cm (šířka). Materiál: 80% Soft-MicroPolyester, 20% Elastan. Vyrobeno v České Republice v naší dílně na Moravě. Pokud nákrčníky nejsou skladem, jsou ve výrobě a budou k dispozici během 10-14 dnů. Prát programem na funkční oblečení bez aviváže.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK