JADBERG Design

Pink Neon Tank Top

Code: 1262213

Popis produktu:

Pohodlný dámský-designový top z extra pružného a rychleschnoucího materiálu v novém střihu. Výborný na cvičení, do fitka, letní sportování či lekci jógy, v létě k bazénu (i jako vrchní díl plavek). Materiál: 80% Polyester, 20% Elastan.
Cena za kus 32.99 € incl. VAT

Poznámky:

Pink Neon Tank Top

Product description

Pohodlný dámský-designový top z extra pružného a rychleschnoucího materiálu v novém střihu. Výborný na cvičení, do fitka, letní sportování či lekci jógy, v létě k bazénu (i jako vrchní díl plavek). Materiál: 80% Polyester, 20% Elastan.

Pohodlný dámský-designový top z extra pružného a rychleschnoucího materiálu v novém střihu. Výborný na cvičení, do fitka, letní sportování či lekci jógy, v létě k bazénu (i jako vrchní díl plavek). Materiál: 80% Polyester, 20% Elastan. Product code: 1262213
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  32,99incl. VAT
piece

Pohodlný dámský-designový top z extra pružného a rychleschnoucího materiálu v novém střihu. Díky unikátnímu střihu je topík bez bočních švů, takže při pohybu nikde neškrábe a ani neškrtí.

  • Unikátní střih bez bočních švů.
  • Pohodlný a univerzálně použitelný.
  • Špičkový, prodyšný, vysoce pružný a příjemný materiál s funkční podšívkou s mikroventilací.
  • Rychleschnoucí provedení, vhodné i do vody.
  • Syté a zářivé barvy.
  • UV Ochrana SPF40+.
  • Vyrobeno v ČR v naší dílně.

Topy jsou výborné na letní sportování: Běhání, tancování, jógu, fitness, taiči, nebo jen tak pro radost. V našich topech se budete cítit vždy skvěle a komfortně.

Vyrobené v naší rodinné dílně na Moravě. Modelka na obrázku měří 170 cm a má top ve velikosti S-M. Míry: 88-69-92. 

Naše výrobky vytváříme tak, aby měly co nejmenší vliv na přírodu. Vše šijeme u nás z tuzemských, nebo evropských materiálů. Pokud nejsou topy skladem, pak je došíváme a dodací lhůta je cca 10-14 pracovních dní.  Materiál: 80% Polyester, 20% Elastan. K topu dostáváte jako dárek zdarma praktické pouzdro, které bude mít v ženských rukou nesčetně mnoho využití.Pink Neon Tank Top
Extra elastic material having a high proportion of 15-20% of elastomer. Products made of this material have a high muscle strengthening and preservation of thermal comfort, which makes it prevents muscle injuries, premature fatigue and to accelerate recovery.
Pink Neon Tank Top
Funkční materiál, který lehce ochlazuje a je vhodný do středních zátěžových podmínek, popřípadě jako základní vrstva do teplého počasí, nebo sportovní haly (halové sporty, fitness). Tento materiál je příjemný na tělo a je atraktivní svými parametry v lehkém ochlazování a odvádění potu od…
Pink Neon Tank Top
+ SubCol Jadberg from the new technology of color printing, which provides much brighter, clearer and more durable shades unlimited palette with direct printing neon (fluo) colors. Products treated with this system still looks like new even after years of use.
Pink Neon Tank Top
Flat seams of Coats core yarns provide great comfort, are comfortable with cotton effect, nowhere do not scratch and emphasize the comfortable use of the product. Thanks to the patented technology is very strong, but flexible. They are ideal for heavy-duty stitching and elastic.
Pink Neon Tank Top
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Pink Neon Tank Top
This product is manufactured exclusively within the EU, including materials, colors and accessories. Thanks to the strict rules of safety, hygiene and safety férovému negotiations with employees excluding children or other unfavorable labor.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK