JADBERG Design

Černá halenka s nabíranými rukávy Charlotte

Code: 1512303

Popis produktu:

Krásná a stylová černá dámská halenka s krátkými balónovými rukávy z pohodlného materiálu.
Cena za kus 61.5 € incl. VAT

Poznámky:

Černá halenka s nabíranými rukávy Charlotte

Product description

Krásná a stylová černá dámská halenka s krátkými balónovými rukávy z pohodlného materiálu.

Krásná a stylová černá dámská halenka s krátkými balónovými rukávy z pohodlného materiálu. Product code: 1512303
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  61,5incl. VAT
piece

Nová dámská halenka s krátkými nabíranými (balónovými) rukávy bude skvělou a svěží novinkou ve Vašem šatníku. Halenku jsme vyrobili z kvalitního směsového a elastického materiálu s vysokým podílem příjemné bavlny., Materiál je opravdu příjemný a zajišťuje vysokou úroveň komfortu. Díky lokální výrobě v naší dílně v České republice můžeme zaručit vysokou kvalitu zpracování s důrazem na detaily.

Jedním z hlavních prvků této halenky dámské jsou balónové rukávy, které dodávají celému kousku moderní a trendy look. Díky této designové úpravě se halenka stává zajímavým a originálním kouskem, který Vás zaručeně nezklame. Navíc je halenka vybavena úpletovým pasem, který skvěle formuje postavu a zdůrazňuje ženské křivky.

  • Halenka dámská s dlouhým, balónovým rukávem  
  • Originální, luxusní a elegantní kousek
  • Vypasovaný střih s úpletovým pasem vylepšující postavu
  • Možnost měnit styl nošení rukávů
  • Krásné balónové rukávy
  • Pohodlný a vzdušný materiál
  • Vyrobeno u nás v našem ateliéru na Moravě

Tato černá halenka je ideální pro různé příležitosti a snadno se kombinuje s různými styly. Můžete ji nosit jak k džínům a teniskám pro volnočasové aktivity, tak i ke svátečním outfitům s elegantní sukní nebo kalhotami. S touto halenkou budete krásná a vyjímečná a navíc se budete cítit pohodlně a svěže.

Celkově tedy můžeme říct, že tato černá halenka s dlouhým rukávem je skvělou volbu pro každou ženu, která hledá stylový, pohodlný a elegantní kousek do svého šatníku.

Černá halenka s nabíranými rukávy Charlotte
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Černá halenka s nabíranými rukávy Charlotte
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK