JADBERG Design

Dámské tričko Neli-Bílé

Code: 1502210

Popis produktu:

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem.
Cena za kus 34.5 € incl. VAT

Poznámky:

Dámské tričko Neli-Bílé

Product description

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem.

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem. Product code: 1502210
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  34,5incl. VAT
piece

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem, které se snadno kombinuje ke kalhotám nebo sukním. Tričko jsme vyrobili z příjemné viskózy, která je lehká a vzdušná.

  • Nabíraný a pohodlný střih, dlouhý rukáv
  • Lehký a vzdušný materiál
  • Antibakteriální vlastnosti, chladivá a skvělé na léto
  • Autorský design, snadno zkombinovatelný s jinými kousky
  • Kvalitně vyrobené v naší dílně na Moravě

Naše výrobky si sami vyvíjeme tak, aby jsme se v nich dobře cítili a aby jsme s nimi byli maximálně spokojení a šťastní a stejný pocit bychom rádi předali i Vám. Před tím, než Vám je představíme, je dlouho zkoušíme, upravujeme střihy a ladíme do nejmenších detailů, aby byly pohodlné, slušivé a dobře použitelné. Materiály si osobně pečlivě vybíráme a vždy jen ty nejlepší od českých, nebo evropských výrobců. Výroba probíhá v naší rodinné dílně v Napajedlích pod každodenním dohledem. Dalo by se říct, že každý výrobek známe osobně, žijeme s ním a máme jej rádi.

Pokud je u velikosti uvedeno "Došíváme" tak je právě ve výrobě a dodací lhůta je cca 10-14 pracovních dní. Modelka na obrázku měří 170cm a má velikost S-M.
Materiál: 92% Viskóza, 8% Elastan.

 

Dámské tričko Neli-Bílé
CoolFit-functional material ensuring the evaporation of excess body moisture and active transport, including air circulation owing to the body of an athlete keeps the dry and the ideal temperature. The functional properties are supported by special fibers with softening treatment.
Dámské tričko Neli-Bílé
Funkční materiál, který lehce ochlazuje a je vhodný do středních zátěžových podmínek, popřípadě jako základní vrstva do teplého počasí, nebo sportovní haly (halové sporty, fitness). Tento materiál je příjemný na tělo a je atraktivní svými parametry v lehkém ochlazování a odvádění potu od…
Dámské tričko Neli-Bílé
+ SubCol Jadberg from the new technology of color printing, which provides much brighter, clearer and more durable shades unlimited palette with direct printing neon (fluo) colors. Products treated with this system still looks like new even after years of use.
Dámské tričko Neli-Bílé
DryFeel - products with this system is characterized by fast drying, treatment with an immediate transmission of body moisture to the surface and its subsequent evaporation. This system is used for functional products which meet high demands for comfort.
Dámské tričko Neli-Bílé
Flat seams of Coats core yarns provide great comfort, are comfortable with cotton effect, nowhere do not scratch and emphasize the comfortable use of the product. Thanks to the patented technology is very strong, but flexible. They are ideal for heavy-duty stitching and elastic.
Dámské tričko Neli-Bílé
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK