JADBERG Design

Dlouhé legíny Zlaté Mámení

Code: 1242302

Popis produktu:

Dámské exkluzivní legíny s vysokým pasem ze serie ART. Špičkový materiál s vysokým podílem elastanu zajišťuje maximální komfort a díky propracovanému střihu legíny skvěle padnou na tělo. Vhodné na běh, jógu, in-lajny, cvičení, tanec a další aktivity.
Cena za kus 70.99 € incl. VAT

Poznámky:

Dlouhé legíny Zlaté Mámení

Product description

Dámské exkluzivní legíny s vysokým pasem ze serie ART. Špičkový materiál s vysokým podílem elastanu zajišťuje maximální komfort a díky propracovanému střihu legíny skvěle padnou na tělo. Vhodné na běh, jógu, in-lajny, cvičení, tanec a další aktivity.

Dámské exkluzivní legíny s vysokým pasem ze serie ART. Špičkový materiál s vysokým podílem elastanu zajišťuje maximální komfort a díky propracovanému střihu legíny skvěle padnou na tělo. Vhodné na běh, jógu, in-lajny, cvičení, tanec a další aktivity. Product code: 1242302
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  70,99incl. VAT
piece

Dámské legíny Zlaté Mámení dokonale přilnou na tělo, mají vylepšený střih s vysokým a kompresním pasem, tvarují a formují postavu a jsou vyrobeny z příjemného a funkčního, extra měkkého a částečně recyklovaného materiálu s výrazným podílem elastanu, pružného všemi směry. Materiál dýchá a aktivně pracuje při odvádění vlhkosti.

  • Střih vylepšující a tvarující postavu.
  • Vysoký, kompresní pas (10cm).
  • Legíny nesjíždí a drží na místě.
  • Špičkový, funkční a vysoce pružný a příjemný materiál.
  • Technologie plochých švů-švy jsou měkké, pružné a trvanlivé.
  • Zářivé a Fluo barvy.
  • Originální a nepřehlédnutelný umělecký design-ART série.
  • UV Ochrana SPF40+.
  • Vyrobeno v ČR v naší dílně.
  • Legíny se přizpůsobí-efekt druhé kůže.

Legíny jsou vhodné na jakékoliv sportovní aktivity: Běhání, tancování, jógu, fitness, tai-chi, nebo jen tak pro radost. V našich legínách se budete cítit vždy skvěle a komfortně.

Vyrobené v naší rodinné dílně na Moravě. Modelka na obrázku měří 170 cm a má legíny ve velikosti S (Míry: 88-69-92. Celková délka legín na fotce je 101 cm, vnitřní délka 74 cm).

Legíny Boheme jsme navrhovali s touhou vyjádřit lásku ke svobodě, kráse a volnosti. Jsou odrazem bohémského života, který se nenechá svazovat konvencemi a omezeními, které nám nastavuje společnost. Divokost, nesvázanost a volnost jsou pojmy, které jsou pro bohémy vším. Nechte se unést na šípech svobody tam, kde budete samy sebou a dovolíte si žít podle sebe. Boheme patří do naší jarní kolekce 2021-Bohemian Soul.

Naše výrobky vytváříme tak, aby měly co nejmenší vliv na přírodu. Vše šijeme u nás z tuzemských, maximálně evropských materiálů a když to jde, vyrábíme z materiálů recyklovaných. Pokud legíny nejsou skladem, pak je došíváme a dodací lhůta je cca 10-14 pracovních dní. 


Dlouhé legíny Zlaté Mámení
Extra elastic material having a high proportion of 15-20% of elastomer. Products made of this material have a high muscle strengthening and preservation of thermal comfort, which makes it prevents muscle injuries, premature fatigue and to accelerate recovery.
Dlouhé legíny Zlaté Mámení
Professional athletes require to clothing and equipment they use for their activities match their qualities and their properties is challenging and, if possible, to help them hone their skills. Based on these findings Jadberg developed a system of "ProLine", which combines the latest… More information
Dlouhé legíny Zlaté Mámení
+ SubCol Jadberg from the new technology of color printing, which provides much brighter, clearer and more durable shades unlimited palette with direct printing neon (fluo) colors. Products treated with this system still looks like new even after years of use.
Dlouhé legíny Zlaté Mámení
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Dlouhé legíny Zlaté Mámení
This product is manufactured exclusively within the EU, including materials, colors and accessories. Thanks to the strict rules of safety, hygiene and safety férovému negotiations with employees excluding children or other unfavorable labor.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK