JADBERG Design

Bomber Night Jungle

Code: 1552001

Popis produktu:

Design, women's bomber made of warm and lightly combed material. Suitable for a transition period for any occasion.
Cena za kus 55.5 € incl. VAT

Poznámky:

Bomber Night Jungle

Product description

Design, women's bomber made of warm and lightly combed material. Suitable for a transition period for any occasion.

Design, women's bomber made of warm and lightly combed material. Suitable for a transition period for any occasion. Product code: 1552001
read more
Zadejte velikost a počet kusů
Availability: On stock Size: SM
  55,5incl. VAT
piece

New women's bomber in a perfect cut made of lightly combed and flexible material. Fully printed, author's design, practical pockets and excellent workshop workmanship from our workshop will give you a touch and a good mood. Suitable as an outer jacket, or even under a coat or jacket. The designs match other products in our collection, so you can match the complete outfit in a similar spirit. Made in our family workshop in Moravia. The model in the picture measures 170cm.

Material: 90% Polyester, 10% Elastane. If the product is sewn, we have a delivery time of about 7-14 days.

Bomber Night Jungle
Zateplený, funkční a elastický materiál s jemným počesáním z rubové strany s rychlou schopností odpařovat přebytečnou vlhkost a zahřívacími parametry. Vhodný jako první vrstva termoprádla. Výrobky z tohoto materiálu jsou vhodné do chladných podmínek jako je podzimní či zimní sportování,…
Bomber Night Jungle
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Bomber Night Jungle
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK