JADBERG Design

Bomber Sakura

Code: 1552002

Popis produktu:

Design, women's bomber made of a very pleasant, warm, slightly combed and elastic material. Suitable for any occasion.
Cena za kus 80.5 € incl. VAT

Poznámky:

Bomber Sakura

Product description

Design, women's bomber made of a very pleasant, warm, slightly combed and elastic material. Suitable for any occasion.

Design, women's bomber made of a very pleasant, warm, slightly combed and elastic material. Suitable for any occasion. Product code: 1552002
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  80,5incl. VAT
piece

New women's bomber in a perfect cut made of slightly combed and partially elastic material. Fully printed, author's design, practical zip pockets and excellent workshop workmanship from our workshop will give you a touch and a good mood. Suitable as an outer jacket, or even under a coat or an insulated jacket. The designs match other products in the collection Sakuraso you can match the complete outfit in a similar style. Made in our family workshop in Moravia. The model in the picture measures 170cm.

Material: 90% Polyester, 10% Elastane. If the product is sewn, we have a delivery time of about 7-14 days.

Bomber Sakura
Zateplený, funkční a elastický materiál s jemným počesáním z rubové strany s rychlou schopností odpařovat přebytečnou vlhkost a zahřívacími parametry. Vhodný jako první vrstva termoprádla. Výrobky z tohoto materiálu jsou vhodné do chladných podmínek jako je podzimní či zimní sportování,…
Bomber Sakura
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Bomber Sakura
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK