JADBERG Design

Minisukně Texas

Code: 1582211

Popis produktu:

Krátká, skládaná minisukně s kapsami, pružným pasem a zipem z džínsového materiálu. Sexy délka, komfortní střih a kvalitní šití.
Cena za kus 70.99 € incl. VAT

Poznámky:

Minisukně Texas

Product description

Krátká, skládaná minisukně s kapsami, pružným pasem a zipem z džínsového materiálu. Sexy délka, komfortní střih a kvalitní šití.

Krátká, skládaná minisukně s kapsami, pružným pasem a zipem z džínsového materiálu. Sexy délka, komfortní střih a kvalitní šití. Product code: 1582211
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  70,99incl. VAT
piece

Nová skládaná džínsová minisukně Texas z luxusního bavlněného materiálu. Sexy délka a úžasný styl z Vás udělá kočku, za kterou se každý otočí a je jako stvořená pro procházky v parném létě. Jednoduchou výměnou kozaček za tenisky totálně změníte styl ze svůdné lvice na rozvernou studentku. Střih je tak pohodlný a šik, že už nebudete chtít nic jiného a do pohodlných a hlubokých kapes schováte malé drobnosti. Sukýnku jsme vyvzorovali a vyrobili v našem ateliéru metodou slow fashion z udržitelných a přírodních materiálů. 

  • Rozverný a sexy střih
  • Propracovaný pružný pas zepředu hladký, zezadu s gumou a zipem
  • Pohodlný džínsový materiál, který dobře drží tvar
  • praktické a hluboké kapsy
  • Autorský střih z našeho ateliéru
  • Výborná kombinovatelnost
  • Kvalitně vyrobené v naší lokální dílně na Moravě

Sukně je z naší nové řady skládaných sukní, nejkratší model v naší nabídce. Pásek je v zadním díle důmyslně doplněný o gumu a zip a díky tomu sukně krásně sedne i na různá pasy a dobře se obléká. Do boku jsem zapracovala pohodlné kapsy. Sukýnka je moc příjemná a atraktivní na nošení a je to univerzální a pohodlný kousek pro každou šikovnou děvčicu. K našim sukním se hodí tričko a tenisky, stejně tak elegantní lodičky, kozačky nebo baleríny.

Vyrobeno v naší rodinné a lokální dílně na Moravě stylem Slow Fashion. Modelka na obrázku jsem já-Monča a měřím 170cm a mám sukni ve velikosti S-M a moje míry jsou: 88-70-92.

Naše výrobky vytváříme tak, aby měly co nejmenší vliv na přírodu. Vše šijeme u nás z tuzemských, maximálně evropských materiálů a když to jde, vyrábíme z materiálů recyklovaných. Bohužel na tuto sukýnku se mi podařilo sehnat jen pár metrů materiálu, proto je zařazená mezi limitky a po vyprodání ji již nelze došít. Materiál byl ale tak krásný, že jsem Vám ji chtěla nabídnout a podělit se o svou radost z ní. Složení materiálu: 97% Bavlna, 3% Elastan.

 

 

Minisukně Texas
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Minisukně Texas
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK