JADBERG Design

Skládaná sukně Daisy BLK

Code: 1582207

Popis produktu:

Exkluzivní skládaná sukně střední délky s kapsami, pružným pasem a zipem z luxusního, Holandského materiálu. Ideální délka, střih a kvalitní šití.
Cena za kus 89.99 € incl. VAT

Poznámky:

Skládaná sukně Daisy BLK

Product description

Exkluzivní skládaná sukně střední délky s kapsami, pružným pasem a zipem z luxusního, Holandského materiálu. Ideální délka, střih a kvalitní šití.

Exkluzivní skládaná sukně střední délky s kapsami, pružným pasem a zipem z luxusního, Holandského materiálu. Ideální délka, střih a kvalitní šití. Product code: 1582207
read more
Zadejte velikost a počet kusů
  89,99incl. VAT
piece

Naše nová, středně dlouhá, skládaná sukně s krásným vzorem z luxusního Holandského materiálu s elastanem a čipkovými efekty. Úžasný a nadčasový princeznovský styl, je jako splněný dětský sen, který se dá nosit na každou příležitost a přitom je tak pohodlný a šik. V této sukni se za Vámi každý otočí. 

  • Princeznovský střih střední délky
  • Propracovaný pružný pas zepředu hladký, zezadu s gumou a zipem
  • Exkluzivní Holandský materiál s velkým podílem bavlny, který dobře drží tvar
  • Pohodlné a hluboké kapsy
  • Autorský střih z našeho ateliéru
  • Ideální délka, univerzální použití a výborná kombinovatelnost
  • Kvalitně vyrobené v naší lokální dílně na Moravě

Sukně je z naší nové exkluzivní řady. Pásek je v zadním díle důmyslně doplněný o gumu a zip a díky tomu sukně krásně sedne i na různá pasy a dobře se obléká. Do boku jsem zapracovala pohodlné kapsy. Sukýnka je moc příjemná na nošení a je to univerzální a pohodlný kousek pro každou šikovnou děvčicu. K našim sukním se hodí tričko a tenisky, stejně tak elegantní lodičky nebo baleríny.

Vyrobeno v naší rodinné a lokální dílně na Moravě stylem Slow Fashion. Modelka na obrázku jsem já-Monča a měřím 170cm a mám sukni ve velikosti S-M a moje míry jsou: 88-70-92.

Naše výrobky vytváříme tak, aby měly co nejmenší vliv na přírodu. Vše šijeme u nás z tuzemských, maximálně evropských materiálů a když to jde, vyrábíme z materiálů recyklovaných. Bohužel na tuto sukýnku se mi podařilo sehnat jen pár metrů materiálu, proto je zařazená mezi limitky a po vyprodání ji již nelze došít. Materiál byl ale tak krásný, že jsem Vám ji chtěla nabídnout a podělit se o svou radost z ní.

 

 

Skládaná sukně Daisy BLK
The top of the core yarn of the highest quality with high strength, elasticity and tear resistance. Coats-best yarn manufacturers in the world that can prolong life.
Skládaná sukně Daisy BLK
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Delivery
Od 105 Kč
Gift buying
From 1500 CZK